Úvod »Farby na TEXTIL» Art Creation Dekoračná sada na textil
Art Creation Dekoračná sada na textil
Vylepšite svoje oblečenie alebo doplnky a dajte im nový trendový vzhľad pomocou farby na textil a efektných vložiek! Vytvorte si individuálny štýl upcyklovaním svojich košieľ, šálov a tašiek alebo osviežte svoj interiér zdobením vankúšov, závesov alebo iných textilných predmetov.
Farby v tejto sade boli starostlivo vybrané podľa najnovších trendov v móde, s teplými lícenkami a hnedými tónmi v kombinácii s trblietavou metalízou a trblietkami. Priložená šablóna a špongie vám pomôžu ľahko vytvoriť dokonalé snehové vločky v rôznych veľkostiach. Táto súprava je vhodná pre svetlé látky (minimálne 50% bavlna).
Obsah: 3 x 50 ml Farba na textil (Honey Blush – Pearl Gestnut Red – Dark Brown), 2 efektové vložky (Pearl Bronze – Glitter Copper), 2 tyčinky s hubkou (veľkosť 1,5 a 2), šablóna so snehovými vločkami.á).
Ako používať:
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov látku vopred vyperte bez zmäkčovadla a nechajte ju úplne vyschnúť.
Naneste farbu na tkaninu pomocou hubky alebo mäkkého štetca a nechajte ju 30 minút zaschnúť.
Farbu zafixujte žehličkou (na nastavenie bavlna), pričom medzi látku a žehličku vložte ochranný papier (napríklad pergamenový papier).
Po tepelnom nastavení bude predmet prateľný do 104 °F/40 °C a vhodný do sušičky. Nechajte predmet úplne vyschnúť a tešte sa z nového vlastného dizajnu!